English | فارسي عضویت و ورود اعضا نقشه سایت پست الکترونیکی صفحه اصلی
 
 
DnnForge - NewsArticles
24

ابلاغ طرح بازخرید سنوات کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

هیأت رئیسه دانشگاه آزاد یزد با حضور مدیر کل منابع انسانی و سیاست های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل جلسه داد.مهدی نصیری مدیر کل منابع انسانی و سیاست های رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با اشاره به عملکرد یک ساله مدیریت جدید دانشگاه آزاد گفت : دانشگاه آزاد اسلامی در زمان یکساله مدیریت جدید این دانشگاه گام‌های بلند و قابل تأمل و تحسین برانگیزی برداشته است و یکی از مواردی که دکتر میرزاده به طور خاص و ویژه بر آن تأکید دارند بحث کیفیت در ابعاد گوناگون آن است.

 

وی افزود : کلیه بخش های سازمان با توجه به این حساسیت ریاست دانشگاه در راستای کیفی سازی تلاش و کوشش می کنند و این امر در واحدها نیز محقق شده است .

نصیری از اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در عقد قرارداد با بانک ملی به منظور اخذ وام ویژه کارکنان و اعضاء هیأت علمی توسط حوزه معاونت مالی و اداری دانشگاه خبر داد و افزود: تاکنون بیش از هزار پرونده اخذ وام به بانک ملی ارسال شده و  معاون مالی و اداری دانشگاه و مدیر کل تسهیلات اعتباری انصافاً اقدامات شایان توجهی انجام داده اند.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : طراحی سایت منابع انسانی، بالا بردن سقف تعهدات بیمه های تکمیلی دانشگاه، بالا بردن سقف بیمه عمر و همچنین وام صندوق بخشی از کارهای انجام شده در این حوزه است.

نصیری از توقف کوتاه درخواست واحدهای دانشگاهی و پاسخگویی به نامه ها و اقدام برای حذف مکاتبات با حوزه منابع انسانی خبر داد و گفت: حداکثر زمان پاسخ گویی به درخواست واحدها حدود یک ماه است که پس از بررسی کارشناسانه درخواست، قرار گرفتن در کمیته های تخصصی با عنایت به موارد درخواستی و تشکیل شورا این زمان صرف خواهد شد.

وی از تشکیل 8 شورای اداری و تعیین تکلیف نیروهای فاقد مجوز و یا تبدیل وضعیت کارکنان 240 واحد دانشگاهی پس از انجام تحقیقات میدانی در واحدها گفت و اضافه کرد: برای استان های یزد، اصفهان و سمنان نیز جلسه شورای اداری در اواسط دی ماه برگزار خواهد شد و کلیه نیروهای دانشگاه‌های این سه استان نیز وضعیت مشخصی خواهند گرفت.

مدیر کل منابع انسانی و تسهیلات رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی هم چنین درباره تسهیلات رفاهی گفت : سایت رفاهی دانشگاه راه اندازی شده و کلیه واحدها امکانات رفاهی خود را به این سایت معرفی می کنند تا از یک طرف کارکنان شریف دانشگاه بتوانند از امکانات معرفی شده در سایر استانها و شهرها استفاده مطلوب داشته و از طرفی درآمدی نیز از این امکانات به واحد دانشگاهی اختصاص یابد و سازمان مرکزی دانشگاه نیز حتی المقدور امکانات معرفی شده را تجهیز و تکمیل خواهد کرد.

وی از تدوین آئین نامه جدید استخدام خبر داد و افزود : منتظریم این آئین نامه پس از تصویب در هیأت رئیسه دانشگاه و ابلاغ به هیأت امنای دانشگاهها به دست واحدهای دانشگاهی برسد چرا که در این آئین نامه سعی شده شکاف بین دریافت حقوق دستمزد کارکنان و اعضای هیأت علمی خدوم دانشگاه آزاد اسلامی با دستگاههای دولتی تا حدودی ترمیم شود. تعدیل شدن حق مأموریت و افزایش نرخ اضافه کاری نیز از مواردی است که در این آئین نامه اصلاح شده است و در مجموع سعی شده این اختلاف مرتفع شود.

وی درباره کمبود کادر هیأت علمی و افزایش کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گفت : یکی از محسنات سایت اطلاعات کارکنان که واحدها موظف به تکمیل آن هستند شناسایی کارکنان با سطح تحصیلات بالا و ترغیب و تشویق و دادن امتیازهای گوناگون جهت اخذ مدارج علمی بالاست تا بتوانند به عنوان کادر هیأت علمی در دانشگاه خدمتگزار باشند البته این طرح ، هنوز خام بوده و تا تکمیل اطلاعات و رسیدن به مرحله ارائه به هیأت رئیسه و شخص دکتر میرزاده فاصله دارد.

مدیر کل منابع انسانی و تسهیلات رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی هم چنین از ابلاغ طرح بازخرید سنوات کارکنان با احتساب 45روز تا 2 ماه و در بعضی از واحدها تا 70 روز خبر داد و گفت: امیدواریم این طرح پس از تصویب در هیأت رئیسه دانشگاه نیز طرح خوبی برای دانشگاهیان باشد چرا که از محسنات این طرح خرید سنوات کارکنان است و شخص می تواند همچنان به پرداخت بیمه خود تا سقف بازنشستگی در محلی دیگر ادامه دهد.

در پایان این جلسه مهدی نصیری از زحمات دکتر اسلامی با توجه به حجم فعالیت های تأثیر گذار با توجه به زمان کوتاهی که از مدیریتشان در دانشگاه آزاد اسلامی یزد می گذرد تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کل منابع انسانی و تسهیلات رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور بررسی وضعیت بیمارستان شاه ولی و دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب دانشگاه آزاد اسلامی یزد و همچنین تأمین نیروی درخواستی و تعیین تکلیف نیروهای موجود در این بیمارستان به یزد سفر کرده بود.

تعداد مشاهده خبر: (5126)
کد خبر: 56
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن می باشد
Developed By Hadi Vakili - Havakili63@yahoo.com