English | فارسي عضویت و ورود اعضا نقشه سایت پست الکترونیکی صفحه اصلی
 
 
اخبار
23

اطلاعیه مهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم امور مالی

نکات مهم ثبت نام مالی

بدهی شهریه باید به صورت اینترنتی پرداخت گردد و از واریز فیش به صورت دستی خودداری نمائید. (پرداخت الکترونیکی بلافاصله در حساب شما منظور خواهد شد).

 با کلیه کارتهای عضو شتاب دارای رمز دوم امکان پرداخت شهریه از سایت دانشگاه و از طریق بانک ملی  وجود دارد و همچنین نیازی نیست کارت به نام دانشجو باشد.

 با توجه به ترافیک شبکه های اینترنت در زمانهای انتخاب واحد و کاهش سرعت آن به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل از هم اکنون جهت پرداخت شهریه ترم آینده اقدام و در صورت داشتن مشکل مالی برای دریافت وام به امور دانشجویی مراجعه فرمائید.

 پس از انتخاب واحد در صورت نداشتن بدهی باید پرینت مالی خود را در زمان مجاز انتخاب واحد از طریق سایت اینترنت دانشگاه (قسمت آموزش) منوی برنامه هفتگی دریافت نمایید لازم به ذکر است پرینتی از طریق امور مالی صادر نخواهد شد.

 به اطلاع کلیه دانشجویانی که به هنگام ثبت ‌نام، امکان پرداخت نقدی و تسویه‌ حساب کامل مالی را ندارند می‌رساند، صندوق رفاه دانشجویان واحد بردسکن با ارائه تسهیلات گوناگون مالی در خدمت این دسته از دانشجویان محترم می‌باشد. لذا متقاضیان دریافت وام می‌توانند جهت ثبت‌ درخواست و دریافت تسهیلات اعطایی به لینک مقابل مراجعه نماید.

تعداد مشاهده خبر: (1204)
کد خبر: 130
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن می باشد
Developed By Hadi Vakili - Havakili63@yahoo.com